Oray Diyaliz

Sektör : Sağlık Tarih : 2 yıl önce
Telefon : 0380 514 33 10 Faks : 0380 514 33 12
Web Sitesi : http://www.oraydiyaliz.com
Adres: Aziziye Mah. Eski Tekavil Sok. No:2 Merkez/DÜZCE Merkez / Düzce

2005 yılından kurulan Oray A.Ş.'nin bünyesinde 2006 Mayıs ayında ÖZEL DÜZCE ORAY DİYALİZ MERKEZİ faaliyet göstermeye başladı.

Amaçlanan, yüksek kalitede diyaliz tedavisi ve standartların üzerinde bir hizmet vermekti ve bunu başarmak hiçte zor olmadı. Bu başarı haziran ayında ISO 9001;2000 kalite belgesiyle de tescillenmiş oldu. Hastaların tetkik sonuçları, iyi diyaliz yapılması sonucu tedavisine son verilen hastalarımız amacımıza ulaştığımızın göstergesi oldu. İyi diyaliz yapıldığı ve böbrek rezervine zarar verilmediği için durumu stabil hale gelen ve artık diyalize girmeyen hastalarımız bizim gurur kaynağımız olmuştur. 2 uzman doktor, 1 sorumlu hekim,1 pratisyen hekim ve 1 diyetisyen, 16 hemşire, 8 şoför, 1 güvenlik görevlisi, 1 teknisyen, 6 bilgi işlem görevlisi, 7 yardımcı personel ve 3 idari personelden oluşan geniş kadromuzla iyi bir diyaliz tedavisi ve hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Düzce ve ilçelerinden gelerek merkezimizde tedavi gören hastalarımız 2013 model servis araçlarıyla evlerinden alınıp, tedavi bitiminde tekrar evlerine bırakılmaktadır. Araçlarımızda hastaların can güvenliğini amaçlayan ön ve arka ses kayıtlı kameralarımız mevcuttur.

Diyaliz esnasında açık büfe kahvaltı ikram edilmektedir. Yemeklerimiz kendi mutfağımızda steril şartlarda aşçımız tarafından yapılmaktadır.

Kullanılan diyaliz makinelerin 35 tanesi Fresenius 40008B; 10 tanesi Fresenıus 40008S 5 adet Braun Dialog model toplam 50 cihaz olup teknolojinin ulaşabileceği en son noktada yer almaktadır. Mevcut 50 makinenin 5'i HCV(+), 2'si Hepatit B(+) hastalarına aittir ve HCV – HBS odaları ayrı bölümde olup kullanılan bütün cihaz ve malzemelerde ayrı kullanılmaktadır. Merkezimiz 32 kamera sistemi ile donatılmış olup hasta yakınlarına dilediklerinde onları canlı olarak diyaliz esnasında izleme olanağı sağlar. Ayrıca hastalarımızın dilediğinde taşınabilir bilgisayarı ile internete bağlanmasına imkan sunan alt yapıda hazırlanmıştır.

Merkezimizin kuruluşu ile birlikte bu sektörde ilimizdeki kalite ve diyaliz anlayışı da değişmiştir.


Tanıtım Videosu :