DÜZCE'DE VOLEYBOL ADAY HAKEM KURSU AÇILIYOR

DÜZCE'DE VOLEYBOL ADAY HAKEM KURSU AÇILIYOR
29 Kasım 2018 Perşembe 11:24

KATILIM ŞARTLARI                                                                    :

1. T.C vatandaşı olmak.

2. En az lise ve dengi okul mezunu olmak. (Lise mezunu olanlardan tasdikli diploma sureti)

3.19 yaşından gün almış, 31 yaşından gün almamış olmak (Yaş hesabında içinde bulunan takvim yılının 31 Aralık tarihi baz alınır. Ayrıca  30 yaşını aşan süreyi voleybol branşına faal sporcu veya antrenör olarak geçirenler için 36 yaşından gün almamış olmak.) 

4.Sağlık durumunun hakemlik yapmaya müsait olduğunu rapor ile belgelemek. (Kurs sonucu başarılı olunduğu takdirde  Nöroloji-Ortepedi-Göz ve Kulak branşlarını içeren rapor talep edilecektir.)

5.Ağır hapis veya  6 aydan fazla veyahut yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak.  Adli sicil kaydı bulunmamak. (Kurs sonucu başarılı olunduğu takdirde  savcılık iyi hal kağıdı istenecektir.)

6. Spor teşkilatı tarafından cezalandırılmamış olmak.

7. Kurs katılım bedeli 250.-TL aşağıdaki banka  hesabına “ Düzce aday hakem kursu katılım bedeli “ açıklaması ile yatırılıp dekontu GHSİM Spor servisine müracaat dilekçesinin ekine nüfus cüzdan sureti ile birlikte eklenecektir.

Türkiye Voleybol Federasyonu

TEB Kızılay Şubesi (138)  IBAN: TR98 0003 2000 1380 0000 0321 93

BAŞVURU NASIL VE NEREYE YAPILACAK

     

  • Başvuru dilekçesi.(GHSİM Spor Servisinden verilecektir.)
  • Nüfus cüzdan sureti. (Kursiyerin kendisi getirecektir.)
  • Banka dekontu.(Kursiyer yatırıp spor servisine verecektir.)

BAŞVURU YERİ

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  (Stadyum yanı) SPOR SERVİSİ.

Kursiyerlere buradan matbu dilekçe ve kurs şartlarını içeren bilgiler verilecektir.

KURS İLE İLGİLİ  NOTLAR

      -     Kurs için  son  başvuru tarihi  20.12.2018’dir.

  • Kurs en az 40 en fazla 80 kişi ile icra edilecektir.
  • Kurs süresi 3 gün olup başvurular bittikten sonra  tarih netleştirilecek ve kursiyerler tek tek aranarak kursun başlama tarihi, yeri, saati vs hakkında  haber verilecektir. Kurs kursiyerlerin rahat katılımına sağlamak amacıyla kurs Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerinde icra edilip bitirilecektir.
  • Kursta 24 saat ders verilecektir. Bu derslerin bir günü saha uygulamasıdır.
  • Kursta basılı materyal, görsel video ve saha uygulaması olmak üzere 3 çeşit yöntem ile eğitim verilecektir. Kural kitapçığı adaylara dağıtılacaktır.
  • Derslere devam zorunlu olup, düzenli olarak yoklama alınır. 24 saatlik eğitimde her kursiyerin en fazla 4 saat süre ile kursa katılmama hakkı vardır.
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.