KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ
GEZ GÖR OTOBÜSÜNÜN ÖZEL MİSAFİRLERİ VAR
23 Eylül 2023, 11:01 0
GEZ GÖR OTOBÜSÜNÜN ÖZEL MİSAFİRLERİ VAR
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile başlatılan Gez-Gör Düzce organizasyonu her gün farklı gruplar ile şehir gezilerini aralıksız sürdürürken Güney Rotası’nın son misafirleri Otizmli bireyler ve aileleri oldu.
KONURALP’TE BÜYÜK İSKENDER PORTRE BAŞI BULUNDU
21 Eylül 2023, 09:42 0
KONURALP’TE BÜYÜK İSKENDER PORTRE BAŞI BULUNDU
Düzce Belediyesi’nin destekleri ile 4 yıldır aralıksız devam eden Konuralp Antik Kent kazı alanında arkeologlar her geçen gün yeni bulgular elde etmeye devam ediyor. Alanda devam eden kazılarda tiyatronun üst kısmında bulunan ve Mekadonya Kralı Büyük İskender’e ait olduğu belirlenen portre başı Konuralp Müzesi’ne teslim edildi.
TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
12 Ağustos 2023, 11:53 0
TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Düzce Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen toplu sünnet şöleni bu yılda büyük bir coşku ile gerçekleştirildi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, etkinlikte yaptığı konuşmada, geçmişte Düzce'de sosyal faaliyetlerin eksikliğinden şikâyetler olduğunu ifade ederek, "Düzce'de bundan sonra her gün her hafta bir sosyal faaliyet olacak" dedi.
DÜNYA DÜZCELİLER GÜNÜ SONA ERDİ
09 Ağustos 2023, 10:16 0
DÜNYA DÜZCELİLER GÜNÜ SONA ERDİ
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ve Kültür İşleri Müdürlüğünün koordinesinde ikinci kez düzenlenen kültür ve turizm projesi ‘Dünya Düzce Günleri’ son gününde pop müziğin ünlü ismi Demet Akalın’ı ağırladı. Akalın, söylediği parçalar ve sergilediği sahne performansıyla binlerce Düzceliye unutulmaz bir gece yaşattı.
BİLAL SONSES’TEN MUHTEŞEM SAHNE
08 Ağustos 2023, 10:47 0
BİLAL SONSES’TEN MUHTEŞEM SAHNE
Dünya Düzce Günleri muhteşem sahne performanslarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerin 7. gününde Pop Müziğin sevilen sesi Bilal Sonses Düzceliler ile buluştu.
DÜNYA DÜZCE GÜNLERİ’NDE KLARNET ŞÖLENİ
07 Ağustos 2023, 09:58 0
DÜNYA DÜZCE GÜNLERİ’NDE KLARNET ŞÖLENİ
Dünya Düzce Günleri’nin 6. gününde Anıtpark sahnesi Türkiye’nin yetiştirdiği en iyi klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi ağırladı. Şenlendirici’nin klarneti ile yaptığı resitale tüm Düzce eşlik etti.
DÜZCE’DE KARADENİZ RÜZGÂRI ESTİ
05 Ağustos 2023, 11:35 0
DÜZCE’DE KARADENİZ RÜZGÂRI ESTİ
Düzce Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Dünya Düzce Günleri, dördüncü gününde de hızını kesmedi. Anıtpark Meydanı’nda kurulan sahne Karadeniz müziğinin sevilen iki ismi Volkan Arslan ve Bilal Hancı’yı ağırladı. Binlerce Düzcelinin doldurduğu alanda şarkılar hep bir ağızdan söylendi.
DÜNYA DÜZCE GÜNLERİ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERE SAHNE OLUYOR
04 Ağustos 2023, 16:57 0
DÜNYA DÜZCE GÜNLERİ ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERE SAHNE OLUYOR
Düzce Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen Dünya Düzce Günleri, Anıtpark Meydanında farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Birbirinden ünlü isimlerin kurulan sahnede verdikleri konserlerin yanı sıra Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü nezdinde farklı spor dallarında düzenlenen aktiviteler gençlerle buluşturulurken, Çocuk Üniversitesi ise kurduğu stantta miniklere özel etkinlikler düzenliyor.
KUSURSUZ KAFE YENİ YAŞINI KUTLADI
04 Ağustos 2023, 11:30 0
KUSURSUZ KAFE YENİ YAŞINI KUTLADI
Düzce Belediyesi tarafından toplumsal farkındalık hareketi çatısı altında 2017 yılında faaliyetlerine başlayan Kusursuz Kafe yeni yaşını sokak müzisyeni ve sosyal medya fenomeni Bilal Göregen ile birlikte kutladı. Altıncı kuruluş yılını kutlayan Kafe personellerini Düzce Protokolü de yalnız bırakmadı.
DÜNYA DÜZCE GÜNLERİ BAŞLADI
02 Ağustos 2023, 10:25 0
DÜNYA DÜZCE GÜNLERİ BAŞLADI
Düzce Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilerek her yılın Ağustos ayının ilk haftası kutlanacak olan ‘Dünya Düzce Günleri’ pop müziğin sevilen isimlerinden Semicenk konseri ile başladı. Binlerce kişinin izlediği konserde Düzceliler doyasıya eğlendi.