SİYASET HABERLERİ
KUŞÇUOĞLU’NDAN MUHALEFETE  ‘İTHAL ADAY’ TEPKİSİ
11 Mayıs 2023, 11:25 0
KUŞÇUOĞLU’NDAN MUHALEFETE ‘İTHAL ADAY’ TEPKİSİ
AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, 14 Mayıs seçimlerinde muhalefet partilerinin siyasi özgürlüklerini kısıtlayarak Düzce’de fermuar sistemi adı altında kendilerine dayatılan ithal adayla seçime girerek halkın iradesini kısıtladıklarını ancak feraset sahibi Düzcelilerin buna izin vermeyeceğine inandığını söyledi. Kuşçuoğlu, “Düzce ile değil ülkemizle bile alakası olmamış, hayatının büyük bir bölümünü yurt dışında geçirmiş bir vatandaşı aldılar, halkımızın karşısına aday diye çıkarttılar” dedi.
CUMHURBAŞKANI ADAYI KILIÇDAROĞLU DÜZCELİLERE SESLENDİ
09 Mayıs 2023, 17:07 0
CUMHURBAŞKANI ADAYI KILIÇDAROĞLU DÜZCELİLERE SESLENDİ
CHP Genel Başkanı ve 13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Düzce’de Mitingin düzenledi.
ÖZCAN, ‘‘BİR YERDE YOKSULLUK VARSA O YÖNETENLERİN AYIBIDIR’’
08 Mayıs 2023, 10:51 0
ÖZCAN, ‘‘BİR YERDE YOKSULLUK VARSA O YÖNETENLERİN AYIBIDIR’’
Millet ittifakı CHP Düzce Milletvekili 1’inci sıra adayı Talih Özcan, 14 Mayıs seçimine az bir süre kala seçim çalışmalarına hız verdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Erzurum mitingi sırasında yapılan taşlı saldırıyı kınayan Talih Özcan, ‘İktidar ve yandaşları gittiklerini görüyorlar. Bu yüzden ne yapacaklarını şaşırdılar,’ dedi.
ÖZLÜ "DÜZCE KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİNE DOYACAK"
05 Mayıs 2023, 16:08 0
ÖZLÜ "DÜZCE KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİNE DOYACAK"
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mesaisini proje gezileri ve vatandaş ziyaretine ayırmaya devam ediyor. İstanbul Caddesi’nden Mehmet Akif Caddesine, Spor Sokak’tan Atatürk Bulvarı’na kadar şehir merkezinde faaliyet gösteren her esnafın kapısını çalan Başkan Özlü, her bir Düzceli’ye “belediyeden, benden bir isteğiniz var mı” sorusunu yöneltti.
MECLİS'TE 17 GÜNDEM MADDESİ KARARA BAĞLANDI
05 Mayıs 2023, 10:39 0
MECLİS'TE 17 GÜNDEM MADDESİ KARARA BAĞLANDI
Düzce Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantılarının ikinci birleşimi gerçekleştirildi. 17 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, projelere yönelik olarak meclis üyelerine kısa değerlendirmede bulundu.
MİTİNG YAPMAK İÇİN DÜZCE'YE GELİYORLAR
04 Mayıs 2023, 13:37 0
MİTİNG YAPMAK İÇİN DÜZCE'YE GELİYORLAR
Millet İttifakı CHP Düzce 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, 9 Mayıs tarihinde Düzce’de miting yapacak olan CHP Genel Başkanı ve 13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu için tüm hazırlıkların yapıldığını belirtti.
MAYIS AYI MECLİS TOPLANTILARI BAŞLADI
03 Mayıs 2023, 12:18 0
MAYIS AYI MECLİS TOPLANTILARI BAŞLADI
Düzce Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantılarının ilk oturumu meclis başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirildi. 19 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda, 2020 yılında evinde rahatsızlanarak hayatını kaybeden MHP’li meclis üyesi Kemal Günaydın’da unutulmadı.
TALİH ÖZCAN KÖYLERDE FINDIK POLİTİKASINI ANLATTI
03 Mayıs 2023, 11:10 0
TALİH ÖZCAN KÖYLERDE FINDIK POLİTİKASINI ANLATTI
Millet İttifakı Düzce Milletvekili 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, seçim gezileri kapsamında köy ziyaretlerini sıklaştırdı. Talih Özcan ve diğer Millet İttifakı Milletvekili Adayları Aslıhan Akbal Tüysüz, Jale Uzunhasan Esmahanım ve Melenağzı köylerine gittiler.
“14 MAYIS’TA YENİ BİR DESTAN YAZACAĞIZ”
01 Mayıs 2023, 16:27 0
“14 MAYIS’TA YENİ BİR DESTAN YAZACAĞIZ”
Seçim tarihi yaklaşırken AK Parti milletvekili adayları çat kapı ziyaretleri ile gönüllere dokunuyor. 14 Mayıs’ta yeni bir destan yazmak için hazır olduklarını vurgulayan AK parti adayları, seçim çalışmalarına Bahçeşehir bölgesinde devam etti.
MİLLET İTTİFAKI AKÇAKOCA’YA ÇIKARMA YAPTI
01 Mayıs 2023, 12:46 0
MİLLET İTTİFAKI AKÇAKOCA’YA ÇIKARMA YAPTI
Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz, Jale Uzunhasan, millet ittifakını oluşturan partilerin il ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve partililer Akçakoca’ya adeta çıkarma yaptı. Millet İttifakı heyetine Akçakoca’da büyük ilgi gösterildi. Seçim çalışmaları yapan Milletvekili Adayları gittikleri yerlerde alkışlarla karşılandı.